1 sprawa = 1 temat
Rekuperacja samodzielnie
Czy są tutaj osoby, które zdecydowały się na samodzielne załóżenie rekuperacji?

Czy bardzo trudno jest się za to zabrać? Jakie macie doświadczenia?
Re: Rekuperacja samodzielnie
Nie ma w tym nic trudnego. Nie ma niestety norm dotyczących budynków mieszkalnych jednorodzinnych, więc Te wszystkie profesjonalne projekty traktowałbym jak sugestia. Wystarczy trochę poczytać i można taki projekt wykonać samemu.
ODPOWIEDZ