Light/Dark Mode
Więcej…
Tematy bez odpowiedzi
Aktywne tematy
Szukaj
FAQ
Kontakt z nami
Light/Dark Mode
Zaloguj się
Zaloguj się
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Zarejestruj się
Rekuperacja samodzielnie
Tu piszemy na dowolny temat
Przejdź do zawartości
www.BAICforum.PL
Forum
Rozmowy niewinne i inne
Navigation menu
Wyszukiwanie zaawansowane
1 sprawa = 1 temat
ODPOWIEDZ
Narzędzia tematu
Powiadom o tym temacie
Podgląd wydruku
Szukaj
Szukaj:
Posty: 2 • Strona
1
z
1
traps
12 maja 2026, 10:05 - wt
Zgłoś
Rekuperacja samodzielnie
12 maja 2026, 10:05 - wt
Czy są tutaj osoby, które zdecydowały się na samodzielne załóżenie rekuperacji?
Czy bardzo trudno jest się za to zabrać? Jakie macie doświadczenia?
wernski
12 maja 2026, 11:58 - wt
Zgłoś
Re: Rekuperacja samodzielnie
12 maja 2026, 11:58 - wt
Nie ma w tym nic trudnego. Nie ma niestety norm dotyczących budynków mieszkalnych jednorodzinnych, więc Te wszystkie profesjonalne projekty traktowałbym jak sugestia. Wystarczy trochę poczytać i można taki projekt wykonać samemu.
ODPOWIEDZ
Narzędzia tematu
Powiadom o tym temacie
Podgląd wydruku
Wyświetl opcje sortowania
Wyświetl:
Wszystkie posty
1 dzień
7 dni
2 tygodnie
1 miesiąc
3 miesiące
6 miesięcy
1 rok
Sortuj wg:
Autor
Data
Tytuł
Kierunek:
Rosnąco
Malejąco
Posty: 2 • Strona
1
z
1
Wróć do „Rozmowy niewinne i inne”
Scroll to top